Stabilizovaná zeleň

S Infinity Green si krásu živých rastlín môžete vychutnať aj na miestach, kde to doteraz nebolo možné. Aj napriek svojej bezúdržbovosti je všetka zeleň 100% prírodná a vďaka prepracovaným detailom takmer nerozpoznateľná od rastúcich rastín.

Všetky rastliny z Infinityn Green sú stabilizované, a teda úplne BEZÚDRŽBOVÉ, čo znamená, že nepotrebujú vodu, svetlo a dokonca ani kyslík.

Ako je to možné? Proces stabilizácie spočíva v tom, že sa všetky rastlinné šťavy a voda v rastline nahradia stabilizačným roztokom, ktorý obsahuje len prírodné látky ako glycerín a prírodné farbivá.

Vďaka tomuto jedinečnému procesu zostáva v rastlinách zachovaná ich čerstvosť, mäkkosť a farba bez akejkoľvek údržby na dlhé roky.

Vybrať si môžete zo širokej ponuky paliem, tráv, papradí, kvetov , kríkov, stromov či ihličnatých bonsajov.

Bonsaje

Ako prvý na Slovensku pre Vás vyrábame bezúdržbové ihličnaté bonsaje, ktoré Vám vydržia roky bez akejkoľvek starostlivosti. Nepotrebujú vodu ani svetlo. Na rozdiel od umelých sú naše stabilizované bonsaje vyrobené z prírodných materiálov, ktoré vyzerajú ako rastúce na pohľad i na dotyk. Každá vetvička tohto stromu vyrástla v prírode kde bola starostlivo odstrihnuté v jej najkrajšom raste a následne zastabilizovaná tak, aby Vám robila radosť ešte dlhé roky. Všetky bonsaje našej výroby sú usadené do originálnych ručne robených hlinených misiek na bonsaje, dotvorené stabilizovaným machom, trávou alebo kamienkami podľa individuálneho želania každého zákazníka.

Stromy

Stabilizované stromy značky Infinity green sú vďaka svojej bezúdržbovosti ideálnym riešením do interiérov v ktorých nie je možné zabezpečiť dostatočné podmienky a starostlivosť na udržanie rastúcej zelene. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom možnosť vychutnať si atmosféru skutočnej prírodnej záhrady priamo vo Vašom dome, kancelárii, hoteli, reštaurácii či v obchodnom centre.

Stabilizované stromy sú na tento účel ako stvorené, pretože aj napriek tomu, že na pohľad ani dotyk nie sú rozpoznateľné od rastúcich stromov, prinášajú mnoho praktických a ekonomických výhod ako je niekoľkoročná životnosť so zachovaním čerstvého vzhľadu, minimálnu šancu napadnutím hmyzom alebo plesňami čo vedie k úsporám pri opätovnom nákupe rastlín.

Vybrať si môžete zo širokej ponuky stabilizovaných tují, ihličnatých a listnatých stromov a kríkov či majestátnych eukalyptov.

Palmy

Tropické a exotické rastliny sa za posledné roky stali obľúbenou dekoráciou mnohých interiérov. Prinášajú so sebou príjemnú atmosféru teplých letných dní a dokážu ozvláštniť každú jednu miestnosť. Ak sa Vám tieto exotické stromčeky páčia, verte, že si ich pokojne môžete nasťahovať aj do svojej domácnosti, kancelárie či obchodných priestorov. Bez akejkoľvek starostlivosti Vám naše stabilizované palmy vydržia krásne zelené po dlhé roky. Každá palma v našej ponuke má originálnu palmovú kôru, ktorá jej dodáva autentický vzhľad. Vybrať si môžete z nášho širokého výberu paliem vo výškach od 1 do 3 metrov.

Trávy

Open space kancelárie už dávno nie sú malé chladné miestnosti. Firmy sa snažia priestor kreatívne doladiť tak, aby sa zamestnanci v kancelárii cítili ako doma a umožnili im si svoje pracovné miesto operatívne upraviť podľa ich momentálnych potrieb. Stabilizované trávy veľmi dobre slúžia aj ako rozdeľovače priestoru. Vašej kancelárii tak dodajú viac súkromnej atmosféry, citeľne eliminujú rušivý hluk a efektívne podporujú lepšiu koncentráciu Vašich zamestnancov.

Kontaktný formulár

  Firemné údaje

  Infinitygreen, s.r.o. Váhovská cesta 755 925 63 Dolná Streda Mobil: +421 915 427 345 Email: infinitygreensro@gmail.com Otváracia doba: 09:00 – 17:00

  Sociálne siete

  Dokumenty

  Ako nakupovať

  Brožúry

  Reklamačný poriadok